Co o Marmové terapii říkají ti, co ji vyzkoušeli?

Příběh první, kdy Marmovou terapii vyzkoušel manželský pár, každý s malinko jinými obtíži a hlavně hledající cestu k nápravě svého těla.

Pěkný podvečer přeji,
nechali jsme si nějaký čas, abychom mohli reálně zhodnotit proběhnutou marma masáž a napsat Vám zpětnou vazbu.
Můj největší fyzický problém (krk), mně povolil hodnotím na 80-90%. Trochu ještě napětí v určitém pohybu cítím, různí se, ale proti bolestem před masáží je to zanedbatelné. Manžela bedra zatím nebolí vůbec. Migréna se mu jedenkrát ozvala v mimořádně slabém průběhu. Pracujeme oba na “nepořebě bolesti”  🙂
Děkujeme Vám za přívětivý, pro nás velmi příjemný a zároveň profesionální přístup s bonusem rad, které vyšly ze srdce a ne z poličky placených přípravků.
Přejeme Vám i Vaší rodině stálé zdraví, lásku, pohodu a ochranu nejvyšších.
B+J


Příběh druhý, kdy jsme pracovali dlouhodobě na rozhýbání kyčle a nepoužívali jsme celou hodinovou sestavu, ale jen krátké stimulace jen některých bodů včetně zapojení změny denního režimu a malé úpravy stravování.

Přeji krásný dobrý den.
Jaké jsou mé interní pocity z léčby mé bolavé pravé nohy, jejíž bolest mě nutila kulhat? Co se zlepšilo díky terapii marma?
Do auta nastupuji a z auta vystupuji, aniž bych vzpomínala na svoji 96letou prababičku (zemřela, když mi bylo 17) a cítila se přibližně na její věk. I technika nastoupení a vystoupení z auta se nyní přiblížila více době, kdy jsem se považovala za zdravou. Dokonce mohu znovu konkurovat v rychlosti i ladnosti těchto činností své 76leté agilní matce, což je opravdu úspěch!
Když jsem kulhala, tak mě noha bolela od rána do večera, ale i od večera do rána. Permanentní bolest ukrajuje z pocitu životní radosti značnou část. A mě se životní radost vrací, a dokonce i myšlenky na to, že bych si mohla ještě někdy v životě zatancovat, což jsem jako kulhající vyloučila jako nemožné.
V krátké době po terapii chodím rovně a aniž bych nad chůzí přemýšlela, nekulhám. O den déle již musím přinutit mozek nekulhat a pokud musím tahat do čtvrtého patra bez výtahu, kde bydlím, těžký nákup, bolest i omezení hybnosti se vrátí, ale již nikdy v původní intenzitě.
Moc děkuji za léčbu, vždy jsem věřila, že prostředek existuje, jen jej nalézt.
IK