Začíná nová éra, začínáme vyučovat Marmovou terapii

Dostal jsem svolení svého indického učitele, abych se stal součástí projektu výuky a předávání znalosti Marma terapie. Akademie Klopoty vše zorganizovala a bude pokračovat v organizaci dalších kurzů. Neel Venugopal učí teorii k Marma terapii online a já pak osobně praxi. 3 dny využité na maximum pro nabírání informací a hlavně praxi v terapii. 3 dny, kdy naučím vaše ruce, aby si zapamatovaly jednotlivé lokalizace bodů a postupy jejich stimulace.

První kurz máme aktuálně za námi. 9 prvních absolventek si prošlo náročným programem. Odjížděly sice unavené, ale taky pořádně nabité energií a vědomostmi. Všechny si vyzkoušely postupy z obou stran. Jak práci terapeuta, tak klienta, aby věděly jaké to je přijmout tuto péči. Na konci tohoto maratonu práce jsem mohl s klidným svědomím všem předat certifikát. Čeká je samozřejmě ještě kus práce a mnoho tréninku, ale již nyní bych se nebál se jim svěřit do péče. Sám jsem si nechal od každé udělat masáž hlavy a bylo to krásné.

Chcete také zkusit cestu Marma terapie? Můžete. Prostřednictvím Akademie Klopoty se lze přihlásit. Postupně budeme chystat termíny pro kurzy. Sledujte naše stránky a dozvíte se o nich.